Příjemné a hebké na dotek ložní povlečení .. více
Dostupnost: skladem
Toto luxusní ložní povlečení z mikroflanelu s motivem barevné mřížky promění vaši ložnici v oázu tepla a pohodlí. Je ideální volbou pro chladnější noci, kdy oceníte jeho výjimečnou hřejivost a nesmírnou jemnost, která pohladí vaši pokožku. Moderní design s dynamickou mřížkou dodá vašemu interiéru šmrnc a svěžest, zatímco praktické vlastnosti zajistí snadnou údržbu a dlouhou životnost.
| Materiál | 100% Mikroflanel (Polyester) |
| Design | Barevná mřížka |
| Rozměry povlečení na peřinu | 140 x 200 cm |
| Rozměry povlečení na polštář | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Doporučené praní | 40°C |
| Vlastnosti | Rychleschnoucí, nežehlivé, hřejivé |
| Značky: | Forbyt |
| Materiál: | 100% polyester, 100% mikrovlákno |
| Specifikace: | český design |
| Rozměr povlečení: | 140 x 200 cm + 70 x 90 cm |
| Dezén povlečení: | geometrický |