DOPRAVA ZDARMA!!! Pro objednávky nad 499 Kč neplatíte poštovné(PPL-Výdejní místa a boxy)

Jak vybrat potahy na sedačku

Chcete změnit styl interiéru a uvažujete o koupi nového nábytku? Starý nábytek vám neladí s novým vzhledem domácnosti? Nemusíte jej vyhazovat! Řešením jsou snímatelné potahy na sedací soupravy, křesla a židle.

Snadná údržba potahů na sedačku

Potahy na sedačku a židle jsou bezesporu fantastickým vynálezem. Je to ideální řešení pro kreativní lidi, kteří se nebojí experimentovat a baví je změny. Zájmena rodiče malých dětí a majitele domácích mazlíčků ocení také snadnou údržbu potahů. Snímatelné potahy na sedačku či židle jsou pratelné, což přináší jednodušší řešení, než čištění každého fleku zvlášť. Prát je můžete klasicky v pračce na 40°C. Pokrytím nábytku potahem zabráníte i jeho poškrábání a uchráníte pohovku před ušpiněním.

Jedna sedačka, stovky možností

Snímatelné potahy na sedačku jsou skvělou volbou pro ty, kteří rádi mění vzhled svého bytu. Za pár korun a méně než minutu můžete celkově proměnit vzhled celé místnosti. A to tak často, jak jen chcete. Lze tak střídat barvy a motivy podle nálady, ročních období a různých příležitosti.

Potahy na sedačku

Potahy na sedačku také oživí design starého nábytku. Máte starou židliči rohovou sedačku, která nezapadá do interiéru domácnosti, ale nechcete ji vyhazovat? Zkuste její vzhled přizpůsobit modernímu stylu právě pomoci potahu na rohovou sedačku či židli. Stejně jednoduše lze oživit i vzhled křesla nebo pohovky. Kromě toho, snímatelné potahy umožňují zakrytí poničené částí nábytku, díky čemuž není vidět menší dírky nebo roztřepení. Pokrýt sedačku novým potahem je přitom méně investičně náročné než koupě nové sedačky.

Zajímavé vzory a materiály potahů na sedačku

Na výběr máte z široké nabídky barev a vzorů. Potahy na sedačku se vyrábějí téměř ve všech barvách a jsou zdobeny nejrůznějšími motivy. Zajímavé jsou potahy z tzv. žakárovým vzorem, který tvoří na sedačce 3D efekt. Přednosti žakarového úpletu je i vysoká odolnost materiálu.

Elastické a multielastické potahy na sedačku – v čem je rozdíl?

Vybírat můžete také mezi elastickými a multielastickými (v překladu – roztažitelnými do všech stran) materiály potahů. Multielastické potahy na sedačku je možné roztahovat do šířky i do výšky, lehce se přizpůsobí rozměrově atypickým sedačkám a osvědčí se i na rohové sedací soupravy. Multielastické potahy můžeme použít i na křesla nebo na židle, zájmena na ty s netypickým tvarem, avšak na židle doporučujeme spíše elastický potah na sedák židle, nebo elastický potah na celou židli i s opěradlem. Cenově vychází o něco levněji a v případě židle klasických rozměrů poslouží stejně dobře jako potah multielastický.

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.