Kuchyňské programy

Kuchyňský program Daisy

- moderní new-art styl s květinovým motivem ve veselých barvách. Celý komplet je vyroben z přírodní 100% bavlny, ozdobí každou moderní kuchyň a jídelnu. 

Součásti programu >>

 

Kuchyňský program Mediterranean

- klasické kuchyňské motivy (víno, mlýnek na kávu, koření, květiny atd.) s mřížkovaným vzorem v několika barvách. Tento kuchyňský program se hodí do každé kuchyně a jídelny. Je vyroben ze 100% bavlny.

Součásti programu >>


 

Kuchyňský program Bella

- stylový, elegantní kuchyňský program v dekoru kára je navržen v příjemných moderních barvách. Celý komplet je vyroben z přírodní 100% bavlny. Vkusně sladí Vaši kuchyň a jídelnu.

Součásti programu >>

 

 

Kuchyňský program Růže

- praktický komplet ve veselých barvách s plastickým motivem růže. Hodí se do každé moderní domácnosti! Celý komplet je vyroben ze 100% polyesteru, což zaručuje snadnou údržbu. Vyberte si z několika módních barev. 

Součásti programu >>

 


 

 

Kuchyňský program Zelený a Bordó

- moderní komplet ve dvou veselých barvách s motivem listí. Hodí se do každé moderní domácnosti! Komplet je vyroben ze 100% bavlny, což zaručuje dlouhou životnost. Vyberte si ze dvou barevných variant - optimistická zelená a vášnivá bordó. 

Součásti programu >>

 

 

Kuchyňský program Listí

- dekorační a praktický kuchyňský program v pestrých barvách s motivem listí. Hodí se do moderní domácnosti i na zahradu! Celý komplet je vyroben ze 100% bavlny, což zaručuje savost a dlouhou životnost. Pro maximální efekt doporučujem zvolit více výrobků z jednoho programu. 

Součásti programu >>

 


 

Kuchyňský program Cibulák

- milovníkům venkovského stylu jistě zaplesá srdíčko. Bílo-modrý bavlněný kuchyňský program se hodí do téměř každé kuchyně a jídelny. Navíc zkombinujete-li ho ještě s porcelánem s cibulovým vzorem, dýchne na Vás atmosféra venkova konce 19. století.

Součásti programu >>

 

Kuchyňský program Gerbera

- nejoblíbenějšími vzory pro kuchyně a jídelny je tradičně kytička a káro. Kuchyňský program Gerbera dokonale spojuje tyto dva oblíbené motivy. Navrací se k tradici venkova, ale neopomíjí také současné módní trendy. Sladit Váš interiér můžete jednou ze čtyř nabízených barev. 

Součásti programu >>

 

Kuchyňský program Kopretina

- populární kombinace proužků a kopretin rozzáří Vaši kuchyň i jídelnu. Snadnou údržbu tohoto programu zaručuje materiál (vyrobeno ze 100% polyesteru). Klasický i moderní styl v jednom - to je kuchyňský program Kopretina.

Součásti programu >>


Kuchyňský program Máky

- příjemnou a hřejivou atmosféru každé kuchyně dotvoří kuchyňský program s motivem květů máku. Motiv je plastický, dezén tak nabývá prostorového dojmu. Materiál je snadno udržovatelný (100% polyester).

Součásti programu >>

 

 

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.