Pravidla soutěže o umělý vánoční stromek

Jak vyhrát umělý vánoční stromeček?

1. Nakupte libovolné zboží z naší nabídky v termínu od 1.11. 2017 do 30. 11. 2017
2. Vyplňte formulář, který Vám obratem zašleme v potvrzovacím e-mailu
3. Tipněte si, kolik se v listopadu dohromady prodá vánočních ubrusů na www.dekortextil.cz a www.dekortextil.sk 
4. Vyhrajte umělý vánoční stromeček v hodnotě 8 666 Kč


Možná se štěstí usměje právě na Vás! Přesné znění soutěžních podmínek naleznete níže. 

Úplné soutěžní podmínky

1. Pořadatel soutěže

Pořadatelem a organizátorem soutěže je FORBYT BF s.r.o., IČ 25353969, se sídlem Staroměstská 534, Staré Město, 739 61 Třinec (dále jen "pořadatel")

2. Místo a doba trvání soutěže

Soutěž proběhne prostřednictvím internetového obchodu  www.dekortextil.cz a www.dekortextil.sk v termínu od 1.11. 2017 do 30.11. 2017. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit dobu trvání soutěže.

3. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České rebubliky či Slovenka, která v době konání soutěže nakoupí na našem e-shopu a poté řádně a pravdivě vyplní soutěžní formulář (dále jen "soutěžící").

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů.

Každý soutěžící se může účastnit soutěže, resp. zaslat svůj tip, pouze jednou, v opačném případě bude ze soutěže vyřazen. Rovněž budou vyloučeni soutěžící, kteří uvedou nesprávné, neúplné nebo zavádějící údaje, nebo u kterých bude podezření z podvodného či nekalého jednání v soutěži. Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci pořadatele, včetně jejich rodinných příslušníků a příbuzných.

4. Mechanismus soutěže

Princip soutěže je jednoduchý, stačí zaslat váš tip na otázku: "Kolik se v listopadu dohromady prodá vánočních ubrusů na www.dekortextil.cz a www.dekortextil.sk?" prostřednictvím formuláře, který obdržíte v potvrzovacím mailu. Nejpřesnější tip vyhrává. V případě shody se výhercem stává autor tipu, který jsme obdrželi dříve.

5. Cena

Výherní cena: Umělý vánoční stromek Borovice Platinum Přírodní 250 cm

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na změnu výhry, rovněž může uspořádanou soutěž kdykoliv prodloužit, přerušit, nebo bez udání důvodu zrušit bez nároku na náhradu. Jakékoliv vymáhání výhry nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě sporu či nejasností náleží právo rozhodování pořadateli soutěže. 

6. Vyhodnocení soutěže

Po ukončení soutěže bude výherce kontaktován emailem. Výsledky soutěže budou rovněž zveřejněné na našich facebookových stránkách. Výhra bude výherci zaslána nejpozději do 30 dní od ukončení soutěže.

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.