Správný výběr přehozů

PŘEHOZY NA POSTEL - v současné době již není moderní schovávat polštáře a přikrývky do skříní či do úložných prostorů. Pohodlnější a zároveň estetičtější je použít elegantní přehoz na postel, který sladíte s designem ložnice. Na trhu je spousta barevných a vzorových variací, můžete tak kombinovat přehoz se zbytkem zařízení pokoje dle libosti a výsledek bude určitě perfektní!

Hledáte způsob, jak praktickým a zároveň elegantním způsobem zútulnit Vaši postel během dne?

Použijte velice oblíbené moderní přehozy na postele, které dodáváme v několika dezénech a v typizovaných rozměrech na jednolůžko nebo dvojpostel. Přehozy jsou vyrobeny ze směsi umělých vláken s bavlnou, díky čemuž se nekrčí, jsou příjemné na dotek a jsou hřejivé. Snadnou údržbu zajišťuje možnost praní v pračce na 40°C.

 

Jak vybrat velikost? Jaké jsou možnosti?

Přehozy na jednolůžko 160 x 220 cm popřípadě 140 x 220 cm jsou určené pro postele od šíře 80 cm do 120 cm a délky 200 cm. Přehozy na dvojpostel 240 x 260 cm jsou určené pro postele od šíře 160 cm do 220 cm a délky od 200 do 220 cm.

 

Kolik návleků na polštáře je v balení s přehozem?

U přehozu na jednolůžko je 1 ks návleku 40 x 40 cm na polštář a u přehozu na dvojpostel jsou v balení 2 ks 40 x 40 cm návleků na polštář. To platí pouze pro dezény, u kterých je uvedená informace, že se jedná o set včetně návleků. Např. tento dezén.

 

Dá se objednat vnitřek do polštáře?

Ano, vnitřek do polštáře z kuličkového dutého vlákna v rozměru 40 x 40 cm si můžete objednat zároveň s přehozem.

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.