Velikonoční dekorace s nádechem jara

Velikonoce, svátky jara, na které se již všichni netrpělivě těšíme, jsou doslova za dveřmi, proto je zapotřebí na ně řádně připravit Váš dům. Pravou sváteční náladu vykouzlíte jen díky správě zvoleným dekoračním doplňkům. Chybí Vám inspirace? Připravili jsme pro Vás hned několik rad a tipů na úžasné velikonoční dekorace!

Velikonoční šaty pro Váš stůl

Přemýšlíte, jak tento rok vyzdobíte slavnostní tabuli? Velikonoce mají 3 hlavní symboly. Je to zajíček, vajíčko a samozřejmě květiny. Právě tyto motivy by neměly chybět ani na Vašem stole. Vybrat si u nás můžete z široké nabídky ubrusů s velikonočním potiskem, ale i vyšívané ubrusy různých tvarů a velikostí.

Pokud zvolíte sváteční prostírání s motivy kuřátek a malovaných kraslic dáte tím jasně najevo, že chcete jaro uvítat v plné parádě! A pod pečeného beránka dejte ubrus s motivem pomlázky v pestrých barvách. Rozkvetlá louka a první tulipány v rozpuku vykouzlí úsměv na obličeji každého, tak proč si jimi nevyzdobit stůl? Ubrus se vzorem narcisů, kočiček a tulipánů dodá místnosti jarní nádech.

Kuchyně v novém hávu

Na okenní římse začínají pomalu růst bylinky. Ideální čas k tomu oživit kuchyni a přidat do ní trochu té jarní atmosféry. Umyli jste okna, tak proč jim nepořídit nový kabátek v podobě závěsů se svěžími jarními lístky květin. Také prostírání v zářivé oranžové barvě rozzáří kuchyni a dodá apetit na sváteční speciality.

Dalšími zajímavými dekoracemi jsou zástěry a kuchyňské chňapky, které udrží jarní náladu v kuchyni i při vaření. Zástěra s narcisy Vás nejen ochrání proti nechtěným skvrnám na oblečení, ale v kombinaci s chňapkou ve stejném stylovém provedení bude působit, že jste perfektně připraveni na Velikonoce. Ani utěrka nemusí sloužit pouze na utírání nádobí. Vyberte si například bavlněnou utěrku s kačenkami, která bude vypadat dobře také jako velikonoční dekorace.

Vpusťte jaro do obýváku!

Obývací pokoj nemusíte pouze zdobit vajíčky abyste podpořili jarní atmosféru. Možná máte pocit, že se k Vám do domácnosti jaro vkrádá pomalu a sluníčko zůstává za okny. V takovém případě dodejte šmrnc místnosi novými záclonami. Navíc v sekci dekorace najdete mnoho závěsných ozdob, které můžete použít. Pár malých motýlků a berušek udělá z Vašeho pokoje hotovou jarní louku! Tuto idylu podpoří povlečení na polštáře s potiskem lučního kvítí.

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.