DOPRAVA ZDARMA!!! Pro objednávky nad 499 Kč neplatíte poštovné(PPL-Výdejní místa a boxy)

Věrnostní systém

Všeobecné podmínky kreditového systému DEKORTEXTIL

 Program DEKORTEXTIL kreditový systém, který poskytuje společnost Forbyt, s.r.o., je určen všem registrovaným uživatelům na webu www.dekortextil.cz. Jeho hlavním cílem je umožnit uživatelům získávat body za nákupy, které mohou následně využít jako slevu na budoucí objednávky. Pro vstup do kreditového systému DEKORTEXTIL je nutná registrace na www.dekortextil.cz s přesnými údaji o jméně, příjmení a adrese bydliště. Úspěšnou registrací získává uživatel přístup k výhodám programu. Členství je zcela bezplatné a otevřené jak fyzickým, tak právnickým osobám, které souhlasí s pravidly systému. Zneužití systému může vést k dočasnému nebo trvalému zablokování možnosti získávání a využívání bodů. 

Výhody kreditového systému zahrnují:

 - Potvrzení registrace znamená souhlas s podmínkami systému. - Možnost zisku bodů může být omezena v případě nesprávných údajů při registraci, zneužití systému, nebo úmrtí uživatele. - Uživatel, jehož členství skončilo z důvodů uvedených výše, přichází o nasbírané body a další výhody. 

 Zisk bodů:

 - Za každou zaplacenou objednávku (kromě nákladů na dopravu) získá uživatel 2 % hodnoty objednávky zpět v podobě kreditů. V případě dobírky jsou kredity připsány po 14 dnech. Kredity nelze převádět mezi účty nebo uživateli. 

 Využití bodů: 

- Body lze uplatnit v prvním kroku objednávkového košíku jako slevu, avšak nelze kombinovat s dalšími slevami nebo poukazy a nelze uplatnit více bodů, než je hodnota objednávky (bez dopravy). Případy neuznání bodů: - Body získané v rozporu s pravidly nebo kvůli technické chybě nebudou uznány. 

 Všeobecná ustanovení:

 - Výhody systému jsou nepřevoditelné a mohou zaniknout z důvodů uvedených v pravidlech. Společnost FORBYT, s.r.o. má právo na změny podmínek systému. O ukončení systému bude informováno na webu s měsíčním předstihem. Body expirují po 12 měsících od získání. 

 Platnost těchto podmínek nastupuje dne 1.2.2024.

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.