Cena
Barva
Druh záclony
VZOR ZÁCLONY
Výška

ZÁCLONY

Naše kategorie ZÁCLON nabízí širokou paletu možností pro každého, kdo chce svému interiéru dodat jemnost, soukromí a styl.  V našem e-shopu najdete jak hotové záclony, ideální pro okna a balkonové dveře, tak záclony na metráž, které vám umožní vybrat Pokračovat

Naše kategorie ZÁCLON nabízí širokou paletu možností pro každého, kdo chce svému interiéru dodat jemnost, soukromí a styl. 

V našem e-shopu najdete jak hotové záclony, ideální pro okna a balkonové dveře, tak záclony na metráž, které vám umožní vybrat si přesně takovou délku, jakou potřebujete. 

Hotové záclony 

Pro ty, kteří hledají rychlé a snadné řešení, máme široký výběr hotových záclon. Tyto záclony jsou již připraveny k okamžité instalaci, nabízíme je v mnoha rozměrech a designech.


Záclony v Metráži 

Naše metrážové záclony jsou dokonalou volbou pro ty, kdo chtějí svým oknům dopřát opravdu na míru šité řešení. 

Šití na Zakázku 

Tato služba vám umožní zvolit si nejen přesné rozměry, ale také zvolíte si například všití řasící stuhy nebo ušití tunýlku. Doporučujeme také všití závaží - těžítek do rohu záclony proto aby záclona hezky držela tvar po okrajích. Jak správně určit rozměry záclon a zvolení vhodné služby šití se dozvíte zde 

celkem 202 produktů

Záclony na Dekortextilu:

Dekortextil nabízí již od svého vzniku v roce 1990 šírokou paletu záclon a bytových doplňků. Díky nizkým cenám a výsoké kvalitě zboží, získáva Dekortextil jméno předního prodejce záclon.

Váháte s výběrem záclon? Přečtěte si článek: Jak vybrat záclony.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.