Cena
Barva
Výška
Druh záclony
VZOR ZÁCLONY

ZÁCLONY ČISTÍME SKLADY

Naše kategorie ZÁCLON nabízí širokou paletu možností pro každého, kdo chce svému interiéru dodat jemnost, soukromí a styl.  V našem e-shopu najdete jak hotové záclony, ideální pro okna a balkonové dveře, tak záclony na metráž, které vám umožní vybrat Pokračovat

Naše kategorie ZÁCLON nabízí širokou paletu možností pro každého, kdo chce svému interiéru dodat jemnost, soukromí a styl. 

V našem e-shopu najdete jak hotové záclony, ideální pro okna a balkonové dveře, tak záclony na metráž, které vám umožní vybrat si přesně takovou délku, jakou potřebujete. 

Hotové záclony 

Pro ty, kteří hledají rychlé a snadné řešení, máme široký výběr hotových záclon. Tyto záclony jsou již připraveny k okamžité instalaci, nabízíme je v mnoha rozměrech a designech.


Záclony v Metráži 

Naše metrážové záclony jsou dokonalou volbou pro ty, kdo chtějí svým oknům dopřát opravdu na míru šité řešení. 

Šití na Zakázku 

Tato služba vám umožní zvolit si nejen přesné rozměry, ale také zvolíte si například všití řasící stuhy nebo ušití tunýlku. Doporučujeme také všití závaží - těžítek do rohu záclony proto aby záclona hezky držela tvar po okrajích. Jak správně určit rozměry záclon a zvolení vhodné služby šití se dozvíte zde 

celkem 6 produktů

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!

Newsletter

Chcete slevu 100 Kč na první nákup? Přihlaste se k odběru novinek.